Uchwyt Tactical polowanie Akcesoria 16 Gauge GA Pistolet Wkłady Muszle Bandolier Ammo Przewoźnik Do Pasa

h57851
W magazynie
zł142.87


WYSYŁKA wszystkie elementy zostaną wysłane within1business dzień przez Hong Kong Airmail po zapłaty jest jasny. rzeczy przyjeżdżają in7-25business dni. czas przyjazdu zależy od kilku czynników i różnych obszarach:
proszę wybrać niektórych lokalnych sprzedawców, jeśli nie można czekać cierpliwie na czas wysyłki we oświadczył.
po zakupie, pleaseDON'Tleave negatywną lub neutralną informacje zwrotne, jeśli nie otrzymałeś przedmiot w ciągu 30 dni, ponieważ mamy wspomniano wielokrotnie czas wysyłki. cła jest obowiązek i odpowiedzialności z citizen w swoim kraju, więc kupujący powinien być odpowiedzialny za wszelkie podatków i obowiązku poniesienia. na przykład, Wskaźnik Laserowy jest nie do przyjęcia w niektórych krajach. w związku z tym, proszę dokładnie sprawdzić lokalne polityki celnej ostrożnie przed zakupem. lub, my NIE będzie odpowiedzialny za wszelkie awarii dostawy związane problem celnym przeznaczenia.
PŁATNOŚCI mamy acceptonly. tylko wysyłamy przedmiot do swojego weryfikować adres. płatność musi zostać dostarczone within3 Daysfrom daty zakupu. proszę zostawić notatkę inwhen dokonywania płatności, jeśli masz jakieś specjalne życzenie (kolory/rozmiar).
zamówienia będą realizowane natychmiast i wysyłane w tym samym dniu normalnie, więc mamy doNOTaccept każdy E-mail/Wiadomość pamiętać przed lub po umieszczeniu zamówienia.
POLITYKA ZWROTU i WYMIANY wszystkie produkty sprzedajemy to gwarancji fabrycznej, nie obejmują pozycji, które zostały nadużywane, spalony i uszkodzony w jakiejkolwiek formie. skontaktuj się z nami viaMessageif nie otrzymałeś przedmiot w ciągu 30 dni, będziemy sprawdzić go z urzędu pocztowego, a następnie ponownie lub zwrot wszelkie brakujące pozycji. w mało prawdopodobnym przypadku, że produkt jest uszkodzony w każdym razie, musisz skontaktować się z nami JAK NAJSZYBCIEJ, a następnie zwrócić go within7 Daysof odbioru. opłata pocztowa i opakowania willNOTbe zwrotowi. nie będzie odpowiedzialny za dostawy lub ubezpieczenia opłaty poniesione w powrocie rzecz z powrotem do nas. jeśli powrócić element zakupione od nas, to musi być z powrotem inFactory Stan. ta obejmuje opakowania, wkładki, instrukcje obsługi itp Proszę pozwolić up to5 Pracy Daysfor nam przetwarzać twój wracającą rzecz.
OPINIE i SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o e-mail nasz serwis specialists24 Godziny na Dobę, 7 Dni w Tygodniu.
a my odpowiemy bezzwłocznie. jeśli nie ma odpowiedzi within24 Godzin, proszę sprawdzić spam w mailu box. my wdzięczni yourPOSITIVEfeedback. proszę NIE Tleave negatywne opinie nie pytając o pomoc. naszym celem jest, aby provideTop Poziom Obsługi klienta, normalnie więc postaramy się jak najlepiej rozwiązać każdy problem. proszę NIE opuszczać negatywną lub neutralną informacje zwrotne, jeśli nie otrzymałeś przedmiot w ciągu 30 dni, ponieważ mamy wspomniano wielokrotnie czas wysyłki

Specyfikacja

  • Nazwa marki: CUPID
  • Numer modelu: 002558

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.9kg (1.98lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 20cm x 10cm (3.94in x 7.87in x 3.94in)