ABEC 51148 Wzdłużne Łożysko 240x300x45mm (1 PC) Osiowe 51148 Łożyska Kulkowe Wzdłużne 8148

h69098
W magazynie
zł878.30 zł986.88


FUSHI ŁOŻYSKA TYLKO DOSTARCZAĆ NAJLEPSZE ŁOŻYSKA WYKONANE W CHINACH, A Plus, DOSKONAŁE.
łożyska kulkowe wzdłużne są rozłączne łożyska. pojedyncze-działając thrust ball bearing składa się z podkładki wału, a podkładką obudowy i piłka ustawiona z klatki. The podwójnego działania typu składa się z podkładki wału (centrum podkładka), dwa obudowa podkładki i dwa zestawy piłka z klatki. łożyska kulkowe wzdłużne mogą być stosowane do wysokiej obciążenia osiowe i niskiej do średniej prędkości. jednak, nie mogą podjąć obciążenia promieniowe. oni są wrażliwe na kątowej ugięcia i charakteryzuje się niezwykle sztywny wytyczne w kierunku osiowym. w zależności od prędkości, minimum obciążenia jest konieczne, aby uniknąć przesuwne ruchów w spotkaniu zestaw, które są spowodowane przez siły odśrodkowej. , aby zrekompensować misalignments wału, obudowa łożyska z kuliste podkładki podkładki i wsparcie powinny być używane.
The ball cage jest utworzona konstrukcja ze stali węglowej. należy zauważyć, że jeden myte jest pilotowany, a druga jest OD pilotowany ID. proszę zapoznać się z informacji technicznych do prawidłowego montażu wytyczne dla tego łożyska.
atrybuty: wartości: Numer części 51148 Łożyska średnica Dia (d) 240mm Średnica zewnętrzna (D) 300mm wysokość (H) 45mm Typ łożyska z rowkiem bieżni (s) są dostępne smarowania Typu nie Tłuszczu, niektóre Antykorozyjną Olej struktura wewnętrzny i zewnętrzny pierścień + klatka piłki materiał 52100 Chromowanej stali promień (min) (r) 1.1mm Ocen Obciążenia statyczne (Kor) 1040 000 N Nośność dynamiczna (Cr) 258 000 N maksymalna Prędkość (Olej) (x1000 rpm) 0.9 Średnica zewnętrzna. Pilot (D1) /mm średnica Dia. rozliczenie (d1) /mm waga (g) (g) 7600 uwaga Stopnie ABEC 1, ponadto, odpowiednik ISO klas ilość 1 partia = 1 sztuk łożysk ważne Przypomnienie: -obraz jest tylko w celach informacyjnych, struktura jest identyczna rzeczywistego produktu, kulka stalowa klatka ilości będą się różnić. -obciążenia osiowe łożyska kulkowe wzdłużne są przeznaczone do obsługi tylko. łożyska kulkowe wzdłużne składają się z ball, uchwyt i zarówno podkładki wału i obudowy, które zawierają rowki na piłkę.
wysyłka:
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni po zakończeniu płatności.
nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
zwroty:
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
gwarancja i Konserwacja:
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
oferujemy również 12-miesięcznej wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.
odpowiedź:
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.
jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze usługi dla klientów.

Specyfikacja

  • Moment obrotowy pojemność: 240x300x45 mm
  • Numer modelu: 51148
  • Nazwa marki: FUSHI
  • Powłok: Antirust oil
  • Struktura: Deep Groove
  • Materiał: 52100 Chrome Steel

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.24kg (0.53lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)